خانه / فرهنگی / اجتماعی / سپاه وکمیته امداد درکنارهم برای فقرزدایی تلاش می کنند

سپاه وکمیته امداد درکنارهم برای فقرزدایی تلاش می کنند

مدیرکل کمیته امداد گیلان:

سپاه و کمیته امداد در کنار هم

برای فقرزدایی تلاش می‌کنند

مدیرکل کمیته امداد استان گیلان گفت: رفع فقر و توانمندسازی خانوارهای نیازمند از دغدغه‌های مشترک و مهم کمیته امداد و سپاه است که

برای تحقق این مهم تلاش می‌کنیم

گیل آنلاین _به گزارش سایت خبری کمیته امداد، عباس اهرابی، مدیرکل کمیته امداد گیلان در دیدار با فرمانده سپاه قدس استان با تبریک اعیاد شعبانیه و قدردانی از همکاری مجموعه سپاه در حل مشکلات محرومان گفت: رفع فقر و توانمندسازی خانوارهای نیازمند از دغدغه‌های مشترک و مهم دو نهاد است که برای تحقق این مهم تلاش می‌کنیم.

وی بابیان اینکه کمیته امداد تلاش می‌کند تا با ایجاد شغل پایدار، خانواده‌ها را توانمند سازد افزود: خانه‌دار کردن مددجویان و نیازمندانی که فاقد مسکن هستند و یا از مسکن مناسبی برخوردار نیستند هم یکی دیگر از فعالیت‌های مهم این نهاد است که امیدواریم با همکاری بیش‌ازپیش دستگاه‌های مربوطه و تخصیص اعتبارات بیشتر برای این امر شاهد کاهش خانواده‌های فاقد مسکن در استان باشیم.

اهرابی با اشاره به یاوه‌گویی‌های آمریکا مبنی بر تروریست خواندن سپاه ایران خاطرنشان کرد: موفقیت سپاه پاسداران در عرصه‌های نظامی، امنیتی، فرهنگی، اقتصادی و دیگر بخش‌ها موجب هراس و وحشت آمریکا شده و قرار دادن نام سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در فهرست تروریست‌ها توسط آمریکا نشانگر جهل رئیس‌جمهور آمریکا است.

مدیرکل کمیته امداد گیلان بابیان اینکه سپاه و کمیته امداد در کنار هم برای فقرزدایی تلاش می‌کنند افزود: برای کاهش محرومیت در استان انتظار می‌رود بیشتر از گذشته از ظرفیت‌های سپاه قدس استفاده شود.

وی همچنین به جمع‌آوری کمک‌های نقدی و غیر نقدی مردم گیلان در ایام عید نوروز برای سیل‌زدگان استان گلستان اشاره کرد و ادامه داد: گیلانیان از پنجم فروردین تاکنون ۵۱۴ میلیون و ۸۵۶ هزار تومان به هم‌وطنان سیل‌زده خود کمک کردند که این کمک‌ها شامل کمک نقدی و در قالب کالا ازجمله مواد غذایی و آب‌معدنی، فرش، موکت، پتو، یخچال، اجاق‌گاز، تلویزیون، کفش، لباس و سایر لوازم ضروری زندگی بوده که به مناطق سیل‌زده ارسال شد.

سردار محمد عبدالله پور، فرمانده سپاه قدس گیلان با قدردانی از تلاش‌های کمیته امداد برای حل مشکلات نیازمندان گفت: کارنامه کمیته امداد در بحث مسکن و اشتغال بسیار درخشان است و همگان موظف هستیم تا در این مسیر در کنار این نهاد انقلابی باشیم.

وی با تأکید بر اینکه مجموعه سپاه در خدمت محرومان است و از هیچ کوششی برای حل مشکلات نیازمندان دریغ نمی‌کند تصریح کرد: خدمت به محرومان یکی از اهداف مهم حضرت امام خمینی (ره) از زمان تشکیل نظام اسلامی بود، گفت: ما موظف هستیم برای تحقق کامل این هدف تمام ظرفیت و تلاش خود را به کار بگیریم.

سردار عبدالله پور بابیان اینکه هدف از تشکیل نیروی قدس تنها مسئله نظامی نبوده و یکی از اهداف مهم ما دفاع از حق مظلوم و چگونگی مبارزه با استکبار است افزود: خدمت به محرومان یکی از اهداف مهم حضرت امام (ره) از تشکیل نظام اسلامی بود و ما موظفیم برای تحقق کامل این هدف تمام ظرفیت و تلاش خود را به‌کارگیریم.

فرمانده سپاه قدس گیلان با اشاره به‌قرار گرفتن نام سپاه پاسداران در گروه‌های تروریستی توسط آمریکا گفت: آمریکا با قرار دادن نام سپاه پاسداران در بین گروه‌های تروریستی درواقع ملت ایران را تروریست خوانده و این مسئله اوج دهن‌کجی به ملت ایران است و قطعاً پاسخی محکم دریافت می‌کند.

وی با قدردانی از کمک‌های نقدی و غیر نقدی مردم نوع‌دوست گیلان به هم‌وطنان سیل‌زده در کشور افزود: قرارگرفتن نهادهای حمایتی و سازمان‌ها و دستگاه‌های اجرایی در کنار مردم موجب همدلی و وحدت در جمع‌آوری کمک‌ها و همچنین ارسال به‌موقع آن به مناطق سیل‌زده شد.

گیل آنلاین:کپی برای انتشار خبرباذکرمنابع خبربلامانع است

درباره ی مهزاد چرمساز

مطلب پیشنهادی

رشد۲۰درصدی سرمایه گذاری در منطقه آزاد انزلی

با رشد ۲۰ درصدی نسبت مدت مشابه تحقق ۱۰۰۷۹ میلیارد ریالی سرمایه گذاری در ۱۲ …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *